V sobotu 9. dubna se 2016 konal první letošní závod pro závodníky všech výkonnostních skupin. Zúčastnilo se na 100 závodníků z šesti oddílů z Čech. Náš oddíl trampolin z TJ Sokol Dvůr Králové reprezentovali závodníci, kteří zatím ještě nemají zvládnuté sestavy pro závody Českého a Žákovského poháru. Pro většinu to byl dokonce vůbec první závod.
Kategorie zde nebyly rozděleny podle věku, ale závodníci si podle svých schopností mohli vybrat z deseti povinných sestav.
Umístění našich závodníků dle kategorií:
L1 dívek obsadila Kateřina Ježková 5. místo a Anna Svobodová 11. místo.
L1 chlapci - zde startoval náš nejmladší závodník Šimon Kulveit a obsadil 4. místo.
L3 dívky - zde obsadila Anna Puhlovská 10. místo.
L3 chlapci - zde dosáhl výborného umístění Jakub Kňákal, který postoupil do finále na druhém místě a ve finále předvedl ještě lepší výkon a obsadil 1. místo.
Pro tyto naše závodníky to byl jejich první závod na trampolíně.
L5 chlapci Tobiáš Kulveit 2. místo
L6 dívky Natálie Jiranová 6. místo.
V této kategorii již startovaly některé závodnice, které mají zkušenosti v Českém poháru.
22.08.2025 - Výluka traťové koleje je hlášena v úseku ve dnech 1. září - 26. října 2025 z Police nad Metují do Broumova. P/o cestující bude připravena náhradní autobusová doprava.
18.08.2025 - Provozovna Pošta Partner v Žirči je 11. až 22. srpna 2025 uzavřena.
16.07.2025 - České dráhy a PKP Intercity prodlužují nasazování lůžkových vozů do souprav nočních spojů EC 460 a EC 461 Baltic express do 29. září. Nejbližší nástupní stanice jsou pro náš region Pardubice.